Sisteme Nasıl Giriş Yapılır?

 Ak Barter’ın kurup işlettiği Barter havuzuna dahil olmak isteyen firma ön başvuru formu niteliğindeki "Kayıt Ol" sayfasında bulunan formu doldurarak Ak Barter Operasyon Merkezine gönderir. Form pazarlama ve operasyon bölümleri tarafından birlikte yapılan araştırma sonucu randevu programı oluşturulur. Bu aşamada Portföy Yöneticisi arkadaşlarımız sizler ile irtibata geçerek müracaatınızın detaylandırılması ve sistem tanıtımını içeren sunum yapar. Bu tanıtım toplantısında firmanın barter sisteminden en etkin şekilde nasıl faydalanabileceği tartışılır.

 Yapılan görüşmeler neticesinde firmanın yapmış olduğu ön başvuru Üyelik Müracaatına dönüştürülür ve gerekli dokümanlar karşılıklı olarak imzalanarak Ak Barter'a teslim edilir. Tüm evraklar ve üyelik bedeli ödenmesi ile Ak Barter sözleşmeyi onaylar. Firmanın üyelik işlemleri gerçekleştirilir.

 Firmanın Barter havuzuna giriş yaparak ürün ve hizmetleri inceleyebilmesi ve kendisine ait ürün ve hizmetleri yöneteilemesi için Ak Barter Operasyon Merkezi tarafından firmaya özel kullanıcı adı ve şifresi verilir. Firma adına "Ak Barter Çek Karnesi" tanımlanır ve firma yetkilisine teslim edilir. Firma Barter havuz alt yapısını kullanarak arz ve taleplerini sisteme internet üzerinden girişini yapar. Ak Barter tarafından firma ile ilgili tanıtım duyurusu tüm üyelere gönderilir.

Üye Ol Üye Girişi